A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k.

A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k. | Homogenizatory

A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k. | Homogenizatory


Nowoczesna aparatura jest podstawą działalności każdej profesjonalnej placówki badawczej i naukowej. Jeśli prowadzisz laboratorium specjalistyczne i zależy Ci na tym, aby było ono najwyższej możliwej jakości, to musisz nie tylko zatrudniać fachową kadrę pracowniczą, ale przede wszystkim zadbać o odpowiedni sprzęt najwyższej jakości. 
W dobrych laboratoriach chemicznych powinny znaleźć się takie sprzęty jak np. homogenizatory, ekstraktory czy profesjonalne pipety laboratoryjne. Jeśli zależy Ci na tym, aby tego typu sprzęty, które będą obecne w Twoim codziennym miejscu pracy, było możliwie najlepszej jakości, to koniecznie odwiedź stronę internetową aga-analytical.com.pl i zapoznaj się z ich ofertą. U nich możesz zamówić naprawdę dobry jakościowo sprzęt, wyprodukowany z ogromną starannością i precyzją. Dzięki temu, decydując się na produkty firmy A.G.A ANALYTICAL masz pewność, że wybierasz możliwie najlepszy i najbardziej precyzyjni sprzęt laboratoryjny. 

Opublikowano: 2018-03-19

A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k.

Wiertnicza 52A 02-952 Warszawa +48 22 649 10 41

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


ipotowor dodał komentarz 2019-05-27 13:17:23 Ocena 5

Urządzenia od A.G.A. Analytical to przede wszystkim wysoka jakość! Myślę, że każda placówka laboratoryjna powinna mieć taki sprzęt u siebie. :)


Sprawdź w pobliżu


Elfago

ul. Górna Droga 14, Warszawa / http://www.elfago.pl/


Sprawdź szczegóły »

WB Serwis

ul. Siemiatycka 1, Warszawa / http://www.wbserwis.org/


Sprawdź szczegóły »

Solispharm Sp. z o. o.

ul. Namysłowska 21, Warszawa / http://aptekanamyslowska.pl/


Sprawdź szczegóły »