GSM-PARTS

Szkło hartowane iPhone 8 plus

Szkło hartowane iPhone 8 plus


Szkła hartowane pozwalają na dodatkowe zabezpieczenie ekranów LCD.  Technologia, która umożliwia oglądanie obrazów doskonałej jakości sprawia również, że wyświetlacze LCD są niestety nieodporne na zarysowania czy stłuczenia. Dlatego warto zdecydować się na zakup szkła hartowanego powstającego przy zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Dzięki temu szkło cechuje wyjątkowa odporność. Ponadto właściwości szkła wpływają dodatnio na estetykę smartfona. Wszelkie odciski i plamy w znacznie mniejszym stopniu pozostają na ekranach.

Używasz modelu iPhone 8 Plus? Doskonałej jakości szkło hartowane do iPhone 8 Plus znajdziesz w ofercie sklepu gsm-parts.pl. Firma cieszy się renomą dzięki starannej selekcji produktów dostępnych w jej asortymencie. By poznać pełną ofertę sklepu, warto odwiedzić stronę internetową firmy.

Opublikowano: 2018-03-30

GSM-PARTS

Dzieci Warszawy 9 02-495 Warszawa 666 733 744

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Anna Urbańska dodał komentarz 2018-06-12 15:18:30 Ocena 5

Szkło hartowane ma swoje wady i zalety podobnie zresztą jak ma to miejsce w przypadku folii ochronnych. Osobiście preferuję folię, głównie z uwagi na lepsza czytelność ekranu smartfona w świetle dziennym.


Sprawdź w pobliżu


Elfago

ul. Górna Droga 14, Warszawa / http://www.elfago.pl/


Sprawdź szczegóły »

WB Serwis

ul. Siemiatycka 1, Warszawa / http://www.wbserwis.org/


Sprawdź szczegóły »

Solispharm Sp. z o. o.

ul. Namysłowska 21, Warszawa / http://aptekanamyslowska.pl/


Sprawdź szczegóły »