Szkoła Tańca Elite Dance – Warszawa

Szkoła tańca w Warszawie

Szkoła tańca w Warszawie


Jeśli marzysz o tym, żeby tańczyć tak lekko i stylowo jak profesjonalni tancerze, koniecznie przyjdź na zajęcia do Elite Dance i po prostu zacznij tańczyć. Ta doświadczona szkoła tańca w Warszawie oferuje całą gamę zajęć tanecznych, więc możesz wziąć udział w różnych treningach i przekonać się, czy bardziej odpowiada Ci taniec towarzyski, nowoczesny, czy też może balet albo zumba. Jeżeli chcesz tańczyć tańce towarzyskie, lecz nie masz partnera, nie stanowi to żadnej przeszkody, bowiem w szkole masz okazję znaleźć partnera tanecznego na zajęciach.

W przypadku, gdyby okazało się, że jednak preferujesz inne formy aktywności fizycznej niż taniec, możesz uczęszczać do polecanej szkoły na jogę, pilates/stretching, zajęcia body building lub innowacyjny trening animal flow. Różnego rodzaju zajęcia odbywają się tam zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowo-wieczornych, a koszt uczestnictwa w nich nie jest wygórowany.

Opublikowano: 2018-12-07

Szkoła Tańca Elite Dance – Warszawa

Racjonalizacji 5 02-673 Warszawa

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Inga Michalska dodał komentarz 2019-04-02 09:49:50 Ocena 5

Do tej szkoły tańca chodziłam z mężem by w końcu nauczyć się tańców towarzyskich, by na przyjęciach i weselach nie podpierać tylko ścian.


Sprawdź w pobliżu


Elfago

ul. Górna Droga 14, Warszawa / http://www.elfago.pl/


Sprawdź szczegóły »

WB Serwis

ul. Siemiatycka 1, Warszawa / http://www.wbserwis.org/


Sprawdź szczegóły »

Solispharm Sp. z o. o.

ul. Namysłowska 21, Warszawa / http://aptekanamyslowska.pl/


Sprawdź szczegóły »