Hale Namioty S.C

Hale przemysłowe namiotowe

Hale przemysłowe namiotowe


Dynamika zmian w gospodarce zmusza wielu przedsiębiorców do transformacji profilu działalności, a co za tym idzie, bardzo często do modyfikacji pomieszczeń, w których ta działalność jest prowadzona. Zapewne jest to jeden z powodów, dla których firmy wybierają hale przemysłowe namiotowe zamiast tradycyjnych budynków murowanych. Przedsiębiorstwo z linku halenamioty.com.pl zajmujące się projektowaniem, konstrukcją i montażem takich hal jak:

  • magazynowe,
  • przemysłowe,
  • parkingowe,
  • rolnicze,
  • sportowe,

a także zadaszeń lodowisk czy ujeżdżalni nie tylko sprzedaje swoje produkty, ale także je wynajmuje, oferując swoim klientom doskonałe obiekty dobrane do rodzaju ich działalności.

Sama konstrukcja wykonana jest ze stali ocynkowanej i lekkiego aluminium odpornych na wiele czynników atmosferycznych, dlatego namiot jest w stanie przetrwać wiele lat w bardzo dobrym stanie. W zależności od rodzaju działalności można wykonać dach przepuszczający lub blokujący światło słoneczne. Ściany zwykle zbudowane są z płyt warstwowych i blach trapezowych, a całość pokryta jest trudnopalnym materiałem PCV.

Opublikowano: 2020-02-25

Hale Namioty S.C

Lipowa 6 62-060 Stęszew 881 440 262

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Sprawdź w pobliżu


Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska 37, Poznań / http://kaskada-hotel.pl/


Sprawdź szczegóły »

TORCAR - wypożyczalnia samochodów Poznań

ul. Macieja Palacza 134/U6 , Poznań / http://torcar24.pl


Sprawdź szczegóły »

Ebordi s.c.

ul. Poznańska 3, Gądki / https://ebordi.pl/


Sprawdź szczegóły »