TanieDruki

Ulotki a5 5000 szt • https://www.taniedruki.epn.pl/

Ulotki a5 5000 szt • https://www.taniedruki.epn.pl/


Zamówienia sięgające kilku tysięcy sztuk to w prezentowanej firmie codzienność. Drukarnia Tanie Druki oferuje najniższe ceny na rynku, dlatego też klienci sięgają po znaczne nakłady materiałów drukowanych. Są to różnego rodzaju plakaty, wizytówki, notesy, bloczki i teczki. Wielu sięga także po ulotki.

To dla wielu odbiorców najlepsza i najtańsza forma reklamy w skali mikro. Wykonawca oferuje swoje produkty w kilku formatach i wykończeniach. Do klienta należy także decyzja dotycząca gramatury papieru. Ulotki a5 w liczbie 5000 szt. trafiają do kupujących w ciągu sześciu dni roboczych. Są odpowiednio zabezpieczane na czas podróży. Papierowa reklama może być zadrukowana dwustronnie.

Bardzo ważnym elementem zamówienia jest grafika. Musi ona być przygotowana przynajmniej w rozdzielczości 300 dpi. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na wymiary danego projektu. Trzeba w tym przypadku uwzględnić wymiary produktu po obcięciu oraz spady. Producent podaje, że ważny tekst musi być oddalony od linii cięcia o 4 mm.

Opublikowano: 2021-12-20

TanieDruki

Wieniawskiego 49 43-100 Tychy 503 133 190

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Sprawdź w pobliżu


P.H. BAU-TEC

ul. Wilsona 30, Częstochowa / https://bau-tec.pl/


Sprawdź szczegóły »

RoyalDekor Ewelina Stępień

ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, Kłobuck / https://royaldekor.pl/


Sprawdź szczegóły »

AgriTruck

ul. Grzonki 5, Racibórz / https://agri-truck.pl/


Sprawdź szczegóły »