TRIBECCO

Zjeżdżalnie ogrodowe - Tribecco

Zjeżdżalnie ogrodowe - Tribecco


Wybierając elementy wyposażenia domowego placu zabaw sięgnij po asortyment oferowany na stronie Tribecco.pl. Znajdziesz tam wiele zabawek, które z łatwością zamontujesz w domkach na drzewie, płotach czy ściankach do zabawy. Dużym zainteresowaniem wśród klientów prezentowanego sklepu cieszą się także ślizgi, bez których trudno sobie wyobrazić dziecięcą przestrzeń do zabawy. 

Zjeżdżalnie ogrodowe są wykonane z utwardzonego polietylenu. Do  wyboru masz siedem różnych, bardzo wyrazistych kolorów, które są trwałe i nie blakną na słońcu. Powierzchnia jest odporna na działanie promieni słonecznych i wody. Ślizgi mogą być używane także do ogrodowych basenów. Wystarczy podłączyć źródło wody, a letnia zabawa stanie się jeszcze ciekawsza. 

Zabawki posiadają certyfikat bezpieczeństwa Tüv Nord. Maksymalne obciążenie wynosi siedemdziesiąt kilogramów. Produkty można łączyć w większe zestawy. Dobierając na przykład huśtawkę lub inne zabawki zewnętrzne możesz stworzyć wyjątkową przestrzeń dla dzieci w różnym wieku. 

Opublikowano: 2023-01-13

TRIBECCO

Wyrów 7a 62-820 Wyrów 726 188 100

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Sprawdź w pobliżu


Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska 37, Poznań / http://kaskada-hotel.pl/


Sprawdź szczegóły »

TORCAR - wypożyczalnia samochodów Poznań

ul. Macieja Palacza 134/U6 , Poznań / http://torcar24.pl


Sprawdź szczegóły »

Ebordi s.c.

ul. Poznańska 3, Gądki / https://ebordi.pl/


Sprawdź szczegóły »